کد خبر 30836

پتروتحلیل-آمار تولید پالایش نفت شیراز منتشر شد.

به گزارش «پتروتحلیل»، امروز گزارش آمار تولید شرکت پالایش نفت شیراز منتشر شد که براساس آن در یک ماه منتهی به مهرماه سال جاری ۲۸۱ هزار و ۸۶۵ مترمکعب انواع محصول تولید شد که ۲۶۵ هزار و ۵۸۵ تن آن فروخته شد. همچنین در دوره ۷ ماه ابتدایی سال جاری یک میلیون و ۹۳۹ هزار و ۶۲۰ مترمکعب انواع محصول تولید شد که یک میلیون و ۹۵۹ هزار و ۲۵۵ مترمکعب آن فروخته شد.

در صورت‌های مالی «شراز» با سرمایه یک هزار و ۲۷ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال اعلام شد: به علت عدم وجود نرخ‌های فروش اعلام مبلغ فروش محصول‌ها امکان‌پذیر نیست. همچنین شرکت پالایش نفت شیراز اعضای کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی را مشخص کرد. براین اساس «عباس عصاری آرانی» به عنوان رئیس کمیته و «محمد نمازی» و «مرتضی رحیمیان سرای» نیز به عنوان دیگر اعضای کمیته حسابرسی شناخته شدند. در این میان «حسین هوشمند» به عنوان مدیر واحد حسابرسی داخلی و «ناصر تنگستانی» به عنوان بالاترین مقام مالی منتصب شدند.

پتروشیمی ممسنی

همچنین افزایش سرمایه پتروشیمی ممسنی در روزنامه رسمی منتشر شد. به استناد صورتجلسه هیات مدیره مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۴ سرمایه شرکت از مبلغ ۷۰۰ میلیارد ریال به ۸۲۰ میلیارد ریال از محل نقدی و مطالبات حال شده افزایش یافت.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار