کد خبر 29630

bourse4

پتروتحلیل- پتروشیمی خراسان در سه ماه ابتدایی سال‌جاری ۱۴۳ هزار تن محصول فروخت.

به گزارش خبرنگار «پتروتحلیل»، امروز علاوه بر انتشار آگهی مجمع عمومی عادی نفت پاسارگاد، آمار فروش سه ماهه پتروشیمی خراسان منتشر شد.

براساس آگهی دعوت شرکت نفت پاسارگاد جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در ساعت ۹ صبح روز شنبه ۲۰ تیرماه سال‌جاری در سالن همایش بین المللی آدینه برگزار می‌شود.

اطلاعات فروش و تولید سه ماه ابتدایی سال جاری در شرکت پتروشیمی خراسان نشان از این دارد که خراسان در خردادماه‌ سال جاری اوره؛ ۵۰ هزار و ۷۷۳ تن، آمونیاک؛ ۲۹ هزار و ۷۷۰ تن و ملامین؛ یک‌هزار و ۸۹۷ تن تولید داشته است. تولید تجمیعی در سه ماه ابتدای سال‌جاری برای اوره؛ ۱۳۶ هزار و ۹۶۶ تن، آمونیاک؛ ۵ هزار و ۲۲۲ تن و ملامین؛ ۵ هزار و ۶۱۴ تن است. همچنین میزان فروش پتروشیمی خراسان در خردادماه سال ۹۴ در مجموع برای اوره، ۴۷ هزار و ۹۰۵ تن به ارزش ۳۶۰ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال، آمونیاک؛ یک هزار و ۷۴۹ تن به ارزش ۱۹ میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال و ملامین؛ یک هزار و ۳۶۸ تن به ارزش ۵۴ میلیارد و ۳۱۹ میلیون ریال بوده است. در مجموع کل میزان فروش در خردادماه ۵۱ هزار و ۲۲ تن انواع محصول به ارزش ۴۳۴ میلیارد و ۳۶۹ میلیون ریال بوده است.

میزان فروش تجمیعی پتروشیمی خراسان در سه‌ماه ابتدایی سال‌جاری نیز ۱۴۳ هزار و ۲۱۲ تن انواع محصول به ارزش یک‌هزار و ۳۴۰ میلیارد و ۹۵۲ میلیون ریال بود که برای اوره؛ ۱۳۲ هزار و ۷۰۶ تن به ارزش یک هزار و ۶۲ میلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال، آمونیاک؛ ۵ هزار و ۸۰ تن به ارزش ۶۳ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال و ملامین؛ ۵ هزار و ۴۲۶ تن به ارزش ۲۱۵ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال است.

شرکت نفت ایرانول نیز در اطلاعیه‌ای درباره زمان پرداخت سود سهام عملکرد سال ۱۳۹۳ اعلام کرد: پرداخت سود به اشخاص حقیقی از یکم شهریورماه سال جاری با مراجعه به شعب بانک ملت صورت می‌گیرد. همچنین سود صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها از تاریح یکم مهرماه سال جاری با درخواست کتبی و اشخاص حقوقی در سه ماهه سوم و چهارم سال جاری با اعلام شماره حساب و شماره شبا انجام می‌گیرد.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار