کد خبر 23372

پتروتحلیل- پتروشیمی خراسان در حالی اعضای جدید هیات مدیره را اعلام کرده است که تعمیرات در این شرکت نیز آغاز شده است.

به گزارش «پتروتحلیل»، مدیرعامل پتروشیمی خراسان از خروج واحدهای صنعتی این شرکت با دلیل تعمیرهای اساسی خبر داد.

میرافضلی گفت: این دوره از تعمیرها با هدف انجام بازرسی‌های گسترده، رفع ایرادها، اشکال‌ها و معایب به وجود آمده ناشی از کارکرد دستگاه‌ها انجام می‌شود.

به گفته وی ۸۰ دستگاه سنگین اعم از کمپرسور ، تاور ، درام و مبدل و بیش از ۷۰۰ دستگاه نیمه سنگین و سبک از جمله کنترل ولوها و تجهیزهای حساس ابزار دقیقی در این تعمیرها بازگشایی و تعمیر می‌شود. وی مدت زمان این دوره از تعمیرهای اساسی را ۱۲ روز اعلام کردو گفت: حدود ۱۴۰ مهندس و ۲۰۰ تکنسین و ۴۰۰ استادکار و کارگر نیمه فنی در انجام این اقدام نقش دارند.

نماینده گسترش نفت و گاز پارسیان تغییر کرد

همچنین براساس اطلاعیه جدید تغییر در ترکیب اعضای هیات مدیره، محمدرضا میراحمدی به نمایندگی از شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان به جای حسینعلی زادمهر با موافقت و تصویب هیات مدیره «خراسان» در سمت عضو غیرموظف هیات‌مدیره انتخاب شد.

براساس تصمیم جدید صورت گرفته علی محقر به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین در سمت رئیس هیات‌مدیره، محب‌اله دولت‌زاده به نمایندگی از شرکت پتروفرهنگ به سمت نایب ریس هیات‌مدیره و سید حسین میرافضلی به نمایندگی از سازمان تامین اجتماعی به عنوان مدیرعامل همچنان به مدت دو سال دیگر در این شرکت فعالیت می‌کنند. همچنین یاسر ضیایی شیرکلائی نیز به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا به عنوان دیگر عضو هیات مدیره انتخاب شد.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار