کد خبر 23277

پتروتحلیل- ثبت نام دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در چهار گروه کالایی آغاز شد.

این در حالی است که پیش تر ۲۳۳ شرکت به دلیل تاریخ نامناسب این نمایشگاه در فروردین ماه از حضور در ایران پلاست انصرف دادند.

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در این باره گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده ثبت نام نهایی دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از ۴ تا ۸ مهرماه ۱۳۹۴ انجام می شود.

محمد مقاره با اعلام این که متقاضیانی که پیش ثبت نام شرکت کرده اند و نام کاربری و گذرواژه دریافت کرده اند می توانند با ورود به سامانه ثبت نام سایت، نسبت به ثبت نام نهایی، جانمایی و واریز وجه اقدام کنند، تصریح کرد: براین اساس ثبت نام گروههای کالایی مواد اولیه، فنی مهندسی و خدمات از امروز آغاز و سالنهای ۷ و ۸ و ۹ به این گروههای کالایی اختصاص داده شده است.

این مقام مسئول با اعلام این که ثبت نام گروه کالایی محصولات از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۴ انجام می شود، اظهار داشت: به این دسته از متقاضیان حضور در نمایشگاه، سالنهای میلاد و خلیج فارس اختصاص یافته است.

وی همچنین با تاکید بر این که متقاضیان گروه کالایی ماشین آلات و تجهیزات هم می‌توانند ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۴ برای ثبت نام اقدام کنند، بیان کرد: برای این گروه هم سالن ۶ اختصاص داده شده است.

بنابراعلام ستاد خبری دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، مقاره با اشاره به برنامه ریزی گسترده به منظور حضور هیئتهای تجاری و اقتصادی متخصص و مرتبط با صنایع پتروشیمی و صنایع تکمیلی پتروشیمی از نمایشگاه ایران پلاست دهم، گفت: با توجه به احتمال لغو تحریم، شرکتهای معتبر اروپایی و آسیایی به منظور حضور در نمایشگاه اظهار تمایل کرده اند.

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با یادآوری این که هم اکنون با ترافیک مشارکت شرکتهای معتبر اروپایی و آسیایی به منظور حضور در نمایشگاه ایران پلاست روبرو هستیم، تصریح کرد: انتقال دانش، فناوری و تکنولوژیهای روز جهان، بازاریابی برای فروش انواع محصولات نهایی صنایع تکمیلی پتروشیمی، کاهش مصرف برق و انرژی در سطح خطوط تولید و کمک به تکمیل زنجیره های ارزش در صنایع تکمیلی پتروشیمی از مهمترین محورهای برگزاری نمایشگاه پیش روی ایران پلاست است.

این مقام مسئول با تاکید بر این که با وجود استقبال گسترده شرکتهای خارجی به منظور حضور در نمایشگاه ایران پلاست اما اولویت مشارکت با شرکتهای ایرانی است، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود همزمان با نمایشگاه ایران پلاست در فروردین ماه سال ١٣٩۵ دور جدید مشارکت شرکتهای ایرانی و بین‌المللی به منظور توسعه کمی و کیفی صنایع تکمیلی پتروشیمی در ایران رقم بخورد.

گفتنی است: نمایشگاه دهم ایران پلاست قرار است در چهار گروه شامل مواد اولیه، کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات فروردین ماه سال ۱۳۹۵ به میزبانی تهران برگزار شود.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار