کد خبر : 14814

مدیرمالی پالایشگاه شیراز ضمن اعلام تلاش برای ارایه اطلاعات تا فردا ، از برگزاری جلسه ایی با معاون وزیر نفت و احتمال عدم ارایه اطلاعات به بورس تا روز دوشنبه خبر داد.
ناصر تنگستانی در گفت وگو با بورس پرس، با اشاره به جلسه دیروز مدیران و نمایندگان شرکت های پالایشی با مسئولان بازار سرمایه و نماینده شرکت ملی پالایش و پخش، اظهار داشت: در این جلسه ابهامات مربوط به ابلاغیه شرکت ملی پالایش و پخش و قیمت های اعلامی مطرح و مقرر شد در کنار این قیمت ها، نرخ های بین المللی و فوب خلیج فارس هم مدنظر قرار گیرد و صورت های مالی شرکت ها تا فردا دوشنبه در دو سناریو به سازمان بورس ارسال شود .

وی با بیان اینکه نامه ای هم به وزات نفت ارسال شده، در پاسخ به این سئوال که آیا صورت های مالی تا فردا آماده ارایه می شود یا خیر؟ به بورس پرس توضیح داد: واقعیت این است که زمان و فرصت بسیار کمی برای ارایه اطلاعات تا فردا وجود دارد. چرا که تهیه صورت های مالی به حداقل ۷ روز زمان نیاز دارد.

این مقام مسئول افزود: همه سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا اطلاعات مربوط به صورت های مالی تا فردا به سازمان بورس ارسال شود اما نامه ایی مبنی بر برگزاری جلسه ایی با معاون وزیر نفت در فردا دوشنبه دریافت کرده ایم که عملا" مانع از ارایه اطلاعات تا فردا و بازگشایی نماد در سال جاری خواهد شد.

تنگستانی ادامه داد: با این اوصاف و در صورت پابرجا بودن جلسه فردا بامعاون وزیر، ارایه اطلاعات تا فردا منتفی خواهد شد. چرا که مدیران و نمایندگان پالایشگاه ها باید فردا در تهران حاضر باشند.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار