کد خبر 14725

bandaremam

پنجمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار " تعالی سازمانی، زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی " با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندر امام؛ این جشنواره با هدف ارزیابی شرکت‌های پتروشیمی در سطح کشور برنامه‌ریزی شده بود که دستیابی به نتایج متوازن پرورش خلاقیت و نوآوری، ایجاد شراکت، مسئولیت پذیری برای آینده ای پایدار و ارزش یابی برای ذینفعان از مهم‌ترین ارزش‌های بنیادین جایزه تعالی صنعت پتروشیمی شمرده می‌شود.

در این جشنواره شرکت‌ها با معیارهای مدل تعالی سازمانی شامل رهبری استراتژی، کارکنان، شرکت، منابع، نتایج مشتریان، نتایج کلیدی، کارکنان و جامعه مورد ارزیابی قرار گرفتند و در این رابطه حاکمیت و رهبری پروژه، استراتژی پروژه، محورهای اجرایی پروژه، تامین منابع مالی، کیفیت پروژه، ارتباطات، مدیریت تدارکات از نظرH.S.E، میزان موجودی‌ها، کسب و کار و تکنولوژی نیز اصلی‌ترین معیارهای مدل جامع بلوغ مدیریت پروژه را تشکیل دادند که در پایان پتروشیمی بندرامام با اتخاذ رویکردهای متنوع و اجرای آنان از جمله مدیریت استراتژیک، مدیریت فرایندها، رهبری اثر بخش، مدیریت زنجیره تأمین ، مدیریت مالی، مدیریت دانش، مدیریت فناوری اطلاعات و... موفق به دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی صنعت پتروشیمی شد. شایان ذکر است جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در سه سطح تندیس، تقدیر نامه و گواهی نامه تعهد برگزار و شامل مدیریت منابع انسانی، مدیریت منابع مالی، تکنولوژی مدیریت فرآیند، مشتری مداری و مسئولیت‌های اجتماعی است.

پنجمین همایش جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با هدف نهادینه کردن بهبود مستمر کیفیت، در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزارشد و بیش از ۹۲ شرکت پتروشیمی و صنایع مرتبط با این صنعت در پنجمین همایش جایزه تعالی پتروشیمی مشارکت داشته و مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار