کد خبر 11182

petroshimi00

تولید مجتمع های پتروشیمی واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر که به علت نشت گاز از خط لوله انتقال خوراک متوقف شده بود تا ساعاتی دیگر از سر گرفته می شود.

به گزارش شانا، از ساعت ١٨:٣٠ روز گذشته (دوشنبه ٣٠ دی) به علت نشتی خط انتقال گاز ٣ اینچ به منطقه ویژه، مجتمع‌های پتروشیمی تولید خود را متوقف کرده اند و پیش بینی می شود فعالیت این شرکت ها از ظهر امروز به حالت عادی برگردد.

پیگیری های خبرنگار شانا حاکی از آن است که خوشبختانه تمام نیروهای مستقر در منطقه در محل حادثه حضور دارند و با تلاش بی‌وقفه تمام شرکت های حاضر این نشتی برطرف و افت فشار گاز در حال جبران است و تا ظهر امروز فعالیت شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه از سر گرفته خواهد شد.

این گزارش می افزاید: شرکت ملی گاز همراه با کارشناسان منطقه ویژه ماقتصادی ماهشهر از شامگاه دیروز مشغول برطرف کردن نشتی و رفع عیب در این خط لوله هستند و در ساعت ۵ صبح خط لوله به طور کامل تخلیه شد. آخرین گزارش ها از ماهشهر بیانگر این نکته است که ایجاد مشکل در اتصالات خط لوله ٣ اینچ بین امیدیه و اهواز و در ۶۵ کیلومتری ماهشهر علت این حادثه بوده است.

همچنین با تلاش شرکت ملی گاز و منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر، مشترکان خانگی همچنان از گاز استفاده می کنند و مشکلی در زمینه تامین گاز آنها وجود ندارد و شرکت های پتروشیمی نیز آمادگی خود را برای هرگونه کمکی اعلام کرده اند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار